Londra'ya Ucuza Uç...

OnlineBilet 149.00 TL

En ucuza düşük fiyatlarla onlinebiletsitesi.com ayrıcalığı ile İstanbul-Londra uçuşu çok uygun fiyatlara almak için sitemiz üzerinden sorgu yapabilirsiniz. Dilerseniz 444 9 849(THY) ücretsiz çağı merkezimizi arayarak çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Görmeniz Gereken 10 Yer

Big Ben ve Parlamento Binası (Houses of Parliament), London Eye, Tower of London, Buckingham Sarayı, Hampton Court, Madam Tussaud Müzesi, Londra Zindanı, Chessington Maceralar Dünyası, Londra Hayvanat Bahçesi, Lego Land.

Sayısız müze, galeri ve eğlence alternatifleriyle Londra'nın sunduğu imkanları yaşamak için yılın her günü Londra ziyaret edilebilir. Londralılar dünyanın ilk taşıma sistemine sahip olmakla her zaman gurur duyarlar. Londra’ya gittiğinizde Metroyu en azından bir kere kullanmanız gerekir. Kentin merkezine ulaşmak için tren ve metroyu kullanabilirsiniz. Merkeze vardıktan sonra ise şehri yürüyerek dolaşmanızı tavsiye ederiz. Londra'nın %30'u park ve yeşil alanlardan oluşur. Londra büyüklüğündeki hiçbir şehirde böyle bir durum söz konusu değildir. Kentin kabuğunun altına inip zengin tarihini keşfetmek için şehir turları idealdir. Şehri üstü açık bir otobüsle, bir faytonla, yürüyerek, Thames Nehri'nde bir motor gezintisiyle ya da daha başka bir şekilde gezmeniz mümkün.

Londra’yı ziyaretinizde mutlaka görmeniz gereken yerler vardır. Buckingham Sarayı'ndaki askerlerin nöbet değişimi ve atlı birliğin töreni ücretsiz izleyebileceğiniz görkemli kraliyet gösterilerindendir. Parlamento evleri ve tik tak sesleriyle ünlü saat kulesini (Big Ben) mutlaka görmelisiniz. Renkli bekçileriyle Tower of London, Tower Bridge, St Paul Katedral'i diğer kaçırılmaması gereken eserlerdir.